Newborn fotografia

Newborn fotenie je vhodné pre novorodeniatka, najviac do druhého týždňa života. Preto je vhodné dohodnúť si 

termín ešte pred pôrodom- ak však budeme mať voľné termíny, vieme si dohodnúť aj last minute fotenie.

Treba rátať s tým, že je to časovo náročnejšie fotenie, ktoré môže zabrať aj 3 hodiny, podľa toho ako bude bábätko spolupracovať. Ideálne je dohodnúť si čas, v ktorom bude bábätko spinkať a celé fotenie prespí. Pri fotení budeme potrebovať Vašu plnú súčinnosť. 

Fotenie prebieha v našom fotoateliéri na Priemyselnej 10/B Trnava, v ktorom máme všetky potrebné rekvizity     ( pri výnimočných prípadoch sa vieme dohodnúť na presune rekvizít a techniky k Vám domov za manipulačný poplatok 70€).  Ateliér je pred fotením vyhriaty na 28-30°C, aby bábätku nebolo zima, keďže bude väčšinu fotenia nahé. Pri fotení nepoužívame zábleskové svetlá, ktoré by mohli bábätku poškodiť zrak- využívame trvalé svietenie bez zábleskov.

Balík A  80€

-odovzdaných bude 5 profesionálne upravených fotografií 

- tlač 5 fotiek v rozmere 10x15 cm alebo potlačené DVD s fotkami (voliteľné)

Balík B  100€

-odovzdaných bude 7 profesionálne upravených fotografií 

- tlač 7 fotiek v rozmere 10x15 cm alebo potlačené DVD s fotkami (voliteľné)

Balík C  140€

-odovzdaných bude 10 profesionálne upravených fotografií 

-- tlač 10 fotiek v rozmere 10x15 cm alebo potlačené DVD s fotkami (voliteľné)

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

Zákazníci objednaním služieb súhlasia so všetkými podmienkami a uvedomujú si, že výsledná tvorba a úprava je subjektívnou duševnou tvorbou fotografa ako umelca a sú oboznámení s referenčnou tvorbou z webových stránok spoločnosti.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na komerčné či iné príbuzné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2020 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava