Budeme veľmi radi, ak nás  v prípade akýchkoľvek otázok budete kontaktovať!

Kontaktujte nás

Tel.: +421 910 688 588

Email: mimagroupsro@gmail.com

              kreattifatelier@gmail.com

Video- kde nájdete náš ateliér

Náš plne zariadený fotografický ateliér nájdete v Trnave na ulici Priemyselná 10/B. Dostanete sa k nám od Nitrianskej ulice, na semaforoch smerom na Priemyselnú (smerom dolu) a zabočíte do druhej (modrej) brány, pokračujete rovno pozdĺž modrých hál (asi 200 m) a pokračujete doľava, kde uvidíte väčšie parkovisko, kde môžete zaparkovať a modro- šedú administratívnu budovu, kde sídlime na 2. poschodí.

V prípade, že by Vám tento popis nestačil, stačí zavolať na 0910 688 588.

Sídlo firmy MiMa Group s.r.o., ktorá zastrešuje KreaTTif Atelier nájdete na ulici Koniarekova 21. Tu si vieme kedykoľvek dohodnúť stretnutie (aj v čase, keď je náš ateliér plne vyťažený).

Pred osobnou návštevou nás, prosím, kontaktujte, nakoľko nevieme zaručiť, že zrovna vtedy nebude ateliér prenajatý alebo my nebudeme vytvárať foto spomienky.

Kontakt na nás nájdete v sekcií Kontaktujte nás.

MM KreaTTif Atelier prevádzkuje MiMa Group s.r.o. so sídlom Koniarekova 6752/21, Trnava, 91701, IČO:51741903 DIČ:2120777758.

Zodpovedná osoba za MiMa Group s.r.o. ako aj za KreaTTif Ateliér: Mary Rybárová, t.č. 0911 923 542.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

Zákazníci objednaním služieb súhlasia so všetkými podmienkami a uvedomujú si, že výsledná tvorba a úprava je subjektívnou duševnou tvorbou fotografa ako umelca a sú oboznámení s referenčnou tvorbou z webových stránok spoločnosti.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na komerčné či iné príbuzné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2020 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava