Aj tento rok bude v našom ateliéri Vianočné fotenie v krásnych reálne vystavaných scénach. Ako aj po minulé roky, aj teraz budú k dispozícií 3 rôzne scény- tento rok je to Vianočná spálňa, kuchynka a obývačka.

Nakoľko sme sa však minulý rok stretli s viacerými nezodpovednými ľuďmi, ktorí na fotenie proste neprišli bez akéhokoľvek oznámenia , boli sme nútení zaviesť symbolický rezervačný poplatok vo výške 5€.

Cena Vianočného fotenia je na tento rok 85 € (po odrátaní zálohy 80€).

V cene je 10 fotografií, ktoré si vyberiete sami a 3 Vianočné pohľadnice. Všetky fotografie dostanete aj v tlačenej verzií 10x15 cm. V prípade záujmu o viac fotografií je doplatok za 1 ks fotografie 8€.

Objednávka fotenia v ateliéri KreaTTif Atelier 

Rezervácia fotenia je možná mailom, telefonicky, cez Facebook či cez kontaktný formulár na tejto stránke a bude platná až po uhradení symbolického poplatku 5€ na náš bankový účet SK46 0900 0000 0051 4571 5800. Platbu identifikujte zadaním svojho mena do poznámky. K sume Vám odošleme na Vami uvedený mail faktúru s potvrdením termínu a suma 5€ bude odrátaná z celkovej sumy fotenia.

Rezervačný poplatok je nevratný.

V prípade akýchkoľvek otázok sme tu pre Vás- 0910 688 588, kreattifatelier@gmail.com

Kontaktný formulár
  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na vlastné, komerčné či iné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2020 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava