Prenájom ateliéru

Potrebujete nafotiť profesionálne fotky v štúdiu, no zriaďovať vlastný ateliér je nerentabilné?

Potom je hodinový prenájom tou správnou voľbou pre Vás!

Náš ateliér disponuje rôznou technikou a nafotíte tu všetko od glamour s krásnymi modelkami až po produktové fotografie montážnej techniky.

Ateliér má v časti s plátnami výšku stropu 3,5 m , takže poľahky odfotíte aj vysoké veci či zaujímavé podhľady. Okrem hlavnej časti na fotenie sa v ateliéri nachádza aj bočné plátno, kde sa dá fotiť z menšej vzdialenosti a strop je taktiež znížený na štandartnú bytovú výšku.

Pred prenájmom sa spisuje zmluva o krátkodobom nájme medzi fotoateliérom a prenajímateľom.

Neúčtujeme si žiadne poplatky vopred ani depozit. V objekte sa nachádza bezpečnostná kamera určená na zaistenie bezpečnosti. 

Cena prenájmu:

1 hodina- 15€

3 a viac hodín v jeden deň- 12€/ hodinu

V prípade poškodenia plátna takým spôsobom, že už nebude použiteľné je poplatok za každú meter dĺžky 10€.

Ateliér si môžete rezervovať aj online v našom kontaktnom formulári a my Vás budeme spätne informovať o jeho dostupnosti.

Cenník je platný od 01.01.2019.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na vlastné, komerčné či iné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2019 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava