1/1

1/1

O nás

Takže, kto vlastne sme? Sme dvojica veselých, kreatívnych mladých ľudí, ktorí milujú cestovanie a majú obrovskú vášeň pre fotografiu, video a všetkým s ňou spojené.

Ku každému klientovi pristupujeme s maximálnou individualitou a snažíme sa splniť všetky Vaše požiadavky.

Miloš (35)

Fotografovaniu sa venujem prakticky celý svoj život.  Už od malička som chcel vždy svoj fotoaparát. Prvú zrkadlovku som si kúpil ako 18-ročný a odvtedy fotím v podstate stále a všetko. Samozrejme aj ja som si prešiel ťažkými začiatkami, kedy som odfarboval pozadia a všetko rozostroval (fotografi pochopia :-) ).

Neustále sa snažím na sebe pracovať a zdokonaľovať sa vo všetkých smeroch a každá pozitívna aj negatívna reakcia je pre mňa veľmi dôležitá. Na fotografiách sa snažím zachytiť najmä silu atmosféry a emóciu. 

Mary (24)

Ja som sa k fotografií dostávala  postupne. Ako decko ma fotenie strašne fascinovalo, ale naši mi nikdy nekúpili lepší fotoaparát ako najlacnejší kompakt, takže tam na dlho moje kreatívne vyžitie aj skončilo. V 16-tich som začala robiť polo-profi fotomodelku a vrámci toho sa trochu viac zaujímať aj o fotografiu ako takú ako aj o postprocess a konečne som mala možnosť pričuchnúť k profesionálnej technike. Neskôr som začala študovať na UCM v Trnave Marketing, kde je znalosť s médiami a teda najmä fotografiou a jej spracovaním nevyhnutnosťou. Na starosti mám veškerú organizáciu a vizuál fotení, marketing, promo a na 95% komunikujete vždy so mnou ;-)

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

Zákazníci objednaním služieb súhlasia so všetkými podmienkami a uvedomujú si, že výsledná tvorba a úprava je subjektívnou duševnou tvorbou fotografa ako umelca a sú oboznámení s referenčnou tvorbou z webových stránok spoločnosti.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na komerčné či iné príbuzné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2020 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava