Tatry, Vysoké Tatry, Hrebienok
Venice, Benátky
Kaštieľ Budmerice
Viedeň Vienna
Venice, Benátky
Suseda Mary
Venice, Benátky
Hrebienok, Vysoké Tatry
Hrebienok, Vysoké Tatry
1/1
Budapešť
Budapešť
Mostar, Bosna a Hercegovina
Chorvátsko, Brela
Wieliczka Poľsko
Krakow Poľsko
1/1

O nás

Takže, kto vlastne sme? Sme dvojica veselých, kreatívnych mladých ľudí, ktorí milujú cestovanie a majú obrovskú vášeň pre fotografiu, video a všetkým s ňou spojené.

Ku každému klientovi pristupujeme s maximálnou individualitou a snažíme sa splniť všetky Vaše požiadavky.

Miloš (36)

Fotografovaniu sa venujem prakticky celý svoj život.  Už od malička som chcel vždy svoj fotoaparát. Prvú zrkadlovku som si kúpil ako 18-ročný a odvtedy fotím v podstate stále a všetko. Samozrejme aj ja som si prešiel ťažkými začiatkami, kedy som odfarboval pozadia a všetko rozostroval (fotografi pochopia :-) ).

Neustále sa snažím na sebe pracovať a zdokonaľovať sa vo všetkých smeroch a každá pozitívna aj negatívna reakcia je pre mňa veľmi dôležitá. Na fotografiách sa snažím zachytiť najmä silu atmosféry a emóciu. 

Miloš @ KreaTTif Atelier Hornopotočná 22, Trnava
Mary (25)

Ja som sa k fotografií dostávala  postupne. Ako decko ma fotenie strašne fascinovalo, ale naši mi nikdy nekúpili lepší fotoaparát ako najlacnejší kompakt, takže tam na dlho moje kreatívne vyžitie aj skončilo. V 16-tich som začala robiť polo-profi fotomodelku a vrámci toho sa trochu viac zaujímať aj o fotografiu ako takú ako aj o postprocess a konečne som mala možnosť pričuchnúť k profesionálnej technike. Neskôr som začala študovať na UCM v Trnave Marketing, kde je znalosť s médiami a teda najmä fotografiou a jej spracovaním nevyhnutnosťou. Na starosti mám veškerú organizáciu a vizuál fotení, marketing, promo a na 95% komunikujete vždy so mnou ;-)

Mary  @ KreaTTif Atelier Hornopotočná 22, Trnava