O nás

1/1

Takže, kto vlastne sme? Sme pár kreatívnych mladých ľudí, ktorí milujú cestovanie a majú obrovskú vášeň pre fotografiu a všetkým s ňou spojené. Ani jeden z nás síce fotografiu priamo nevyštudoval, no celý nás život sa tak nejako točí okolo nej. 

Miloš (35)

Fotografovaniu sa venujem prakticky celý svoj život.  Už od malička som chcel vždy svoj fotoaparát. Prvú zrkadlovku som si kúpil ako 18-ročný a odvtedy fotím v podstate stále a všetko. Samozrejme aj ja som si prešiel ťažkými začiatkami, kedy som odfarboval pozadia a všetko rozostroval (fotografi pochopia :-) ).

Neustále sa snažím na sebe pracovať a zdokonaľovať sa vo všetkých smeroch a každá pozitívna aj negatívna reakcia je pre mňa veľmi dôležitá. Na fotografiách sa snažím zachytiť najmä silu atmosféry a emóciu. 

1/1
Mary (24)

Ja som sa k fotografií dostávala  postupne. Ako decko ma fotenie strašne fascinovalo, ale naši mi nikdy nekúpili lepší fotoaparát ako najlacnejší kompakt, takže tam na dlho moje kreatívne vyžitie aj skončilo. V 16-tich som začala robiť polo-profi fotomodelku a vrámci toho sa trochu viac zaujímať aj o fotografiu ako takú ako aj o postprocess a konečne som mala možnosť pričuchnúť k profesionálnej technike. Neskôr som začala študovať na UCM v Trnave Marketing, kde je znalosť s médiami a teda najmä fotografiou a jej spracovaním nevyhnutnosťou. Veľkou pomocou s fotením je mi práve Miloš, ktorý je viac profi-foto-zložka nášho týmu. Ja mám zas na starosti veškerú organizáciu a vizuál fotení, marketing, promo atď. 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na vlastné, komerčné či iné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2019 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava