Náš plne zariadený fotografický ateliér nájdete v Trnave na ulici Hornopotočná 22. Sídlime rovno oproti chrámu sv.Jána Krstiteľa. V tesnej blízkosti nájdete tiež Univrzitný parčík či Hotel HolidayInn. Zaparkovať môžte na ul. Hornopotočná či Pekárska, prípadne Vás vieme telefonicky navigovať až k nám :-)

Sídlo firmy MiMa Group s.r.o., ktorá zastrešuje KreaTTif Atelier nájdete na ulici Koniarekova 21. Tu si vieme kedykoľvek dohodnúť stretnutie (aj v čase, keď je náš ateliér plne vyťažený).

Pred osobnou návštevou nás, prosím, kontaktujte, nakoľko nevieme zaručiť, že zrovna vtedy nebude ateliér prenajatý alebo my nebudeme vytvárať foto spomienky.

Kontakt na nás nájdete v sekcií Kontaktujte nás.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

Zákazníci objednaním služieb súhlasia so všetkými podmienkami a uvedomujú si, že výsledná tvorba a úprava je subjektívnou duševnou tvorbou fotografa ako umelca a sú oboznámení s referenčnou tvorbou z webových stránok spoločnosti.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na komerčné či iné príbuzné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2020 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava