Z technických príčin a z dôvodu vianočného fotenia, žiaľ prenájom ateliéru nie je možný až do 01.01.2020

1/1

KreaTTif atelier na Priemyselnej 10/B

V našom plne vybavenom ateliéri si môžete realizovať všetky svoje fotografické predstavy. V priestrannom, viac ako 100m2, ateliéri nájdete 50m2 cyklorámu, takže nie je problém nafotiť aj väčšie skupiny ľudí. Celkové rozmery ateliéru sú 13m x 8m. Stropy majú výšku 3m, takže nie je problém aj s fotením výškovo náročnejších vecí. Disponujeme všetkou potrebnou technikou, produktovým stolom, ako aj množstvom rôznych rekvizít a samozrejme nechýba kozmetický kútik pre modelku, kde sa môže nalíčiť profesionálnou kozmetikou (príp. po dohode vieme poskytnúť líčenie).

V našom ateliéri nájdete:

Cyklorámu 10x5 m

2x 300W blesk, 2x 600W blesk

2 ks stripboxov

1 ks octabox

2 ks klasických softboxov

1 ks veľký difúzny dáždnik

4 papierové pozadia (čierne, šedé, biele, béžové)

masívny produktový stôl 100x200 cm

rozkladací statívový stojan na fotopozadia

niekoľko vinylových fotopozadí

biely gauč rozložiteľný na posteľ

...a mnoho iných rekvizít použiteľných na fotenie vrátane kožušín, pierok, stúh, látok, lavičky, plyšových hračiek, módnych doplnkov atď.

 

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
  • Black Google Places Icon

Všetky práva vyhradené. Autorom a výlučným vlastníkom všetkých fotografií na webovej stránke, Facebookovom profile, Instagramovom profile či inej sieti uvedenej na tejto webovej stránke je spoločnosť MiMa Group s.r.o. a jej konatelia.

V prípade použitia fotografií bez zmluvného súhlasu spoločnosti MiMa Group s.r.o.  na vlastné, komerčné či iné účely bude toto konanie vyhodnotené ako narušenie autorských práv majiteľa a z toho vyvodené právne dôsledky podľa autorského zákona Slovenskej Republiky.

© 2018-2019 MiMa Group s.r.o.  &  KreaTTif Atelier Trnava